Hírek
2014. Szeptember 11. 14:18, csütörtök |
Helyi
Forrás: (X)
Vállalkozásfejlesztés egy Ikervári kormetikában EU-s támogatással
Cselédiné Nagy Szilvia 6 éve dolgozik kozmetikusként Ikerváron. EU-s támogatás segítségével most modern gépekkel szerelte fel kozmetikáját.
2008 szeptembere óta foglalkozom egyéni vállalkozóként kozmetikával és szépségápolással - kezdi beszámolóját Cselédiné Nagy Szilvia. Vállalkozásom székhelye Ikerváron található, frekventált helyen, kiterjedt vendégkörrel rendelkezem. A kozmetikusi végzettség mellett kéz - és lábápoló végzettséggel is rendelkezem, azonban egyelőre a domináns tevékenység a kozmetikai szolgáltatás.
Túlnyomó többségben a vendégek számára a piacon elérhető hagyományos kozmetikai kezeléseket végeztem ez év nyaráig, ám felmerült az igény arra, hogy tevékenységemet különböző szolgáltatásokkal bővítsem. 2013 tavaszán lehetőség nyílott arra, hogy egy EU-s pályázat keretén belül, 40 % önerővel megvalósítsam ezt az álmomat. A Sághegy LEADER Egyesülethez benyújtott pályázatom sikeresnek bizonyult, az Egyesület elnöksége közel 1,5 millió Ft vissza nem térítendő támogatást ítélt meg számomra. Eddig is elérhető volt szalonomban a mikrodermabráziós kezelés, melyet bérelt géppel végeztem, azonban a pályázat sikerességének köszönhetően már saját gép áll a vendégek rendelkezésére. A beruházás a mikrodermabráziós gépen kívül tartalmazott még egy álló szoláriumot s egy infraszaunát is.
Nagyon fontosnak tartom, hogy fiatal vállalkozóként figyeljem az aktuális kozmetikai trendeket, és lehetőséget biztosítsak arra, hogy szalonomban a szépülni vágyók igényeit teljes körően ki tudjam elégíteni. Ebben nagy segítségemre vannak a pályázat útján elnyert gépek.
A mikrodermabrázió olyan folyamat, mely során az elhalt felhámréteget enyhe csiszolással részben vagy egészében eltávolítjuk. A kezelést a szervezet enyhe sérülésként érzékeli, így igyekszik az elvesztett sejteket új, egészséges sejtekkel pótolni. Az álló szolárium kíméletes eljárással barnít, nem éget, nem szárítja a bőrt. A legmodernebb elvárásoknak is megfelelő technológia a barnulni vágyó vendégek igényeit maximálisan kielégíti, egészségre ártalmatlan, és biztonságos megoldást kínál. Az infraszauna carbon-fűtőegységgel felszerelt berendezés, a piacon elérhető legmodernebb berendezések között tartják számon.
Kép forrása: internet
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
