Hírek
2019. Augusztus 09. 16:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton munkanapi menetrend lesz érvényben a közösségi közlekedésben
A szombati munkanap-áthelyezés miatt a közösségi közlekedés járatain munkanapi menetrend lesz érvényben és Budapesten fizetni kell a parkolásért.
A Mávinform pénteki, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint szombaton a pénteki menetrendnek megfelelően közlekednek a vonatok.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) azt közölte, a járatok az iskolaszüneti, pénteki menetrend szerint járnak, a 3-as metró Újpest-központ és a Nagyvárad tér között jár.
Budapest területén szombaton fizetni kell a parkolásért.
A Volánbusz a Facebook-oldalán tudatta, hogy járataik az iskolaszünetben érvényes munkanapi rendben indulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
