Hírek
2017. November 10. 14:07, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Szombaton felavatják a világ első Bud Spencer szobrát Budapesten

Felavatják szombaton Bud Spencer, vagyis Carlo Pedersoli a fővárosban a Corvin sétányon. Ez lesz a világ első szobra az olasz pofonosztó színészről.
Az első tervek szerint október 31-én, Bud Spencer születésnapján avatták volna fel az alkotást, ám némileg csúszott az átadó. November 11-én 15 órakor azonban a világon elsőként ünnepélyesen átadják a legenda szobrát, melyet Tasnádi Szandra alkotott.
Fotó: Facebook.com/szandi.tasnadi
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld
Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Belföld
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.