Hírek
2012. Június 16. 14:12, szombat |
Helyi
Forrás: VMRFK - Szombathely
Rendőrségi hírek Celldömölkről és környékéről
2012. június 4. Az egyik celldömölki áruház biztonsági szolgálatának munkatársai jelezték a rendőrségnek, hogy egy celldömölki és egy kispiriti lakos csokoládét kísérelt meg eltulajdonítani. A személyeket a rendőrök előállították, velük szemben szabálysértési eljárás indult.
2012. június 11. Aszombathelyi Rendőrkapitányság már korábban elfogatóparancsot adott ki azzal a celldömölki és szombathelyi lakossal szemben, akiket a járőrök hétfőn délelőtt elfogtak és előállítottak. A személyek az egyik gyermekvédelmi intézményből távoztak engedély nélkül, ezért a kihallgatásukat követően az intézet képviselőjének átadásra kerültek.
2012. június 14-én, csütörtök késő délután az egyik sárvári áruházban lopáson tetten értek két celldömölki nőt, akik különböző élelmiszereket kíséreltek meg fizetés nélkül eltulajdonítani, hatezer forintot meghaladó értékben. Az elkövetőket a rendőrök a Sárvári Rendőrkapitányságra előállították és az ügyben szabálysértési eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
