Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2020. Január 23. 09:45, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Rekordmennyiségű heroinnal bukott le egy 63 éves férfi Röszkén

Rekordmennyiségű heroinnal bukott le egy 63 éves férfi Röszkén

Rekordmennyiségű, több mint 22 kilónyi heroint találtak a pénzügyőrök egy brit autóban Röszkén – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök átalakítás nyomait fedezték fel a belépésre jelentkező brit autón, ezért tüzetes ellenőrzésre félreállították.

Az első ülések kiszerelésével és a kárpit eltávolításával jól láthatóvá váló, házilag kialakított rejtekhelyről nejlonba és alufóliába csomagolva több mint 22 kilogrammnyi, mintegy 264 millió forint feketepiaci értékű kábítószergyanús anyag, a gyorsteszt szerint heroin került elő – ismertette.

A NAV a 63 éves angol sofőrt feljelentette és átadta a rendőrségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.