Hírek
2017. Május 04. 07:27, csütörtök |
Sport
Forrás: mti
Magyar-orosz - Szombaton kezdődik a jegyárusítás
Szombaton kezdődik a jegyárusítás a június 5-ei Magyarország-Oroszország felkészülési labdarúgó-mérkőzésre.
A Groupama Arénában 20 óra 30 perckor kezdődő találkozó lesz a főpróba a nemzeti csapat június 9-ei, andorrai világbajnoki selejtezője előtt.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának tájékoztatása szerint a vb-házigazda elleni összecsapásra az első öt napban az MLSZ Szurkolói Klubjának tagjai válthatják meg jegyüket. A többiek május 11-étől vehetnek belépőt.
A mérkőzésre szóló jegyek a tétmeccseken megszokottnál kedvezőbb áron, elhelyezkedéstől függően 2000, 3000, 4500, 6000 és 7500 forintért válthatóak meg.
A belépők - szurkolói kártyával - megvásárolhatóak a meccsjegy.mlsz.hu internetes oldalon, valamint személyesen a Ticket Express több mint 350 partnerirodájában. Szurkolói kártya nélkül a Ticket Express két fővárosi irodájában, a Syma Csarnokban és a Bálnában lehet jegyet vásárolni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 16. 08:32, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Caoimhín Kelleher: óriási meccs lesz
Mindkét csapaton hatalmas lesz a nyomás, ezért óriási mérkőzésre számít vasárnap a magyarok ellen Caoimhín Kelleher, az ír labdarúgó-válogatott kapusa a két együttes világbajnoki selejtezőjén, a sorozat zárófordulójában.
2025. November 16. 08:30, vasárnap | Sport
Magyar-ír - Rossi: ez az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb meccs lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a több mint hét éve tartó regnálása során vasárnap az írek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés lesz az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb a magyar labdarúgó-válogatott számára.
2025. November 15. 08:44, szombat | Sport
Vb-selejtezők - Az ír kapitány szerint van esélyük a győzelemre Budapesten
2025. November 14. 10:04, péntek | Sport
Juhász Csaba: Kategóriagyőzelem a TippmixPRO Zemplén ralin!
Élménybeszámoló Juhász Csabitól a kalandos raliról…
