Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2017. Szeptember 20. 13:47, szerda | Belföld
Forrás: police.hu

Lakossági segítséggel fogták el a szökött győri rabot - VIDEÓVAL

Lakossági segítséggel fogták el a szökött győri rabot - VIDEÓVAL

Elfogták azt a férfit a győri rendőrök, aki a Győri Járásbíróságra történő előállítása közben szökött meg.

Lakossági bejelentés alapján a Győri Rendőrkapitányság járőrei szerdán 10 óra 55 perckor - Győrszentivánon elfogták Z. Krisztiánt. A Győri Rendőrkapitányság fogolyszökés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a férfi ellen, aki. szeptember 12-én délelőtt szökött meg a Győri Járásbíróságra történő előállítása közben.

A rendőrök az elítéltet - elfogását követően - a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.

Címkék: elfogás, győr, rab, szökevény

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot