Városlista
2025. április 24, csütörtök - György

Hírek

2016. Május 09. 07:49, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Kilométeres sorok után megszűnt a torlódás Hegyeshalomnál

Hétfő hajnali 4 órára megszűnt a torlódás az M1-es autópályán, a hegyeshalmi határnál - közölte a rendőrség a honlapján.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a közleményében felidézte, korábban az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt több kilométeres sor alakult ki a személygépjármű forgalomban.

Hajnali négy órakor már folyamatosan haladhatott a forgalom. A megyei rendőr-főkapitányság továbbra is azt kéri a gépjárművezetőktől, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfo oldalán tájékozódjanak az átkelőhelyeken kialakult várakozási időkről.

Az osztrák hatóságok vasárnap szórópróbaszerű ellenőrzéseket tartottak, ezért torlódott fel többször is a forgalom Hegyeshalomnál. Vasárnap délután körülbelül 13 kilométeres sor alakult ki a személygépjármű forgalomban, este hét óra körül azonban már folyamatosan haladhatott a forgalom, de este fél 11 után ismét 5 kilométeres torlódás alakult ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld

A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn

A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Április 23. 07:43, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a Voks 2025 tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását

A Voks 2025 véleménynyilvánító szavazás tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását és meg tudjuk-e védeni a magyar embereket az ezzel járó veszélyektől

2025. Április 21. 08:50, hétfő | Belföld

Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás

Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás, a sok napsütés mellett többfelé várható zápor, zivatar, a hőmérséklet csúcsértéke pedig 20 és 25 Celsius-fok között alakul.

2025. Április 21. 08:48, hétfő | Belföld

Erdő Péter: égető szüksége van reményre a világnak

Húsvét a remény ünnepe, és erre a reményre égető szüksége van a világnak, a népeknek, köztünk a mi népünknek is - mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek húsvét vasárnap az esztergomi bazilikában.