Hírek
2021. November 08. 11:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Interpellációk és azonnali kérdések hangzanak el a parlamentben
Interpellációk és azonnali kérdések hangzanak el hétfőn az Országgyűlésben.
Az ülés 13 órakor kezdődik; a Ház megemlékezik két, a közelmúltban elhunyt korábbi képviselőről, Herman István Ervinről (Fidesz) és Dénes Jánosról (MDF, MIÉP), majd napirend előtti felszólalások hangzanak el.
A képviselők ezt követően másfél órában fordulhatnak interpellációkkal a kormány tagjaihoz, további hatvan percben pedig azonnali kérdéseket tehetnek fel.
A házelnök - a parlament honlapján elérhető - napirendi javaslata alapján az Országgyűlés kedden, szerdán és csütörtökön is tanácskozik, az aktuális ülés jövő november 15-én, hétfőn ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi
2026. Július 31. 06:33, péntek | Belföld
Hőség - Fokozódik a kánikula a hétvégén
Fokozódik a kánikula a hétvégén, a legmelegebb órákban 40 Celsius-fok is lehet, miközben a hajnalok sem hoznak felfrissülést - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből.
2026. Július 31. 06:00, péntek | Belföld
Hőség - Kapitány István: Paks leállítása nem veszélyhelyzet
A paksi atomerőmű leállítása nem veszélyhelyzet, minden lépés a legszigorúbb biztonsági előírások szerint, előre kidolgozott rend alapján történik
