Hírek
2018. Szeptember 13. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Halálos baleset történt Kiskunlacházánál
Halálos baleset történt Kiskunlacháza külterületén, egy autó lesodródott az útról és a szántóföldre csapódott, a személykocsi vezetője a helyszínen életét vesztette
- közölte a katasztrófavédelem, illetve a rendőrség csütörtök kora reggel a honlapján. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a Bugyi és Kiskunlacháza közötti úton forgalomkorlátozásra kell számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.
