Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2013. Július 27. 09:52, szombat | Belföld
Forrás: MRFK

Dugó baleset miatt a Balatonfelé az M7-es autópályánál

Dugó baleset miatt a Balatonfelé az M7-es autópályánál

Baleset miatt félpályás útlezárás a 71-es főúton.

Közlekedési baleset történt július 27-én 9 óra körüli időben a 71-es számú főúton az M7-es autópálya felhajtójánál. Az elsődleges információk szerint kanyarodás közben egy személygépkocsi ütközött motorkerékpárral. A baleset során ketten megsérültek.
A mentőhelikopter érkezésekor rövid időre a főutat mindkét irányban lezárják, majd a mentés és a baleseti helyszínelés idejére félpályán halad a forgalom, .

A baleset körülményeit a Balatonalmádi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.

/A fotó illusztráció/

Címkék: balaton, baleset, dugó, M7-es

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot