Városlista
2025. május 6, kedd - Ivett

Hírek

2022. Június 20. 17:07, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: police.hu

Beismerte a 72 éves asszony, hogy halálra szúrta férjét

Beismerte a 72 éves asszony, hogy halálra szúrta férjét

A 72 éves nő beismerő vallomást tett.

Vasárnap este egy 72 éves férfit szúrtak meg a főváros XIII. kerületében, egy társasházi lakásban. A mentőszolgálat kiérkező munkatársai csak a halál tényét tudták megállapítani. A feltételezett elkövetőt, egy 72 éves nőt a XIII. kerületi járőrök a helyszínen elfogták – közölte a rendőrség.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztályának nyomozói emberölés bűntett gyanúja miatt hallgatták ki a 72 éves nőt, aki beismerő vallomást tett. Őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 06. 07:40, kedd | Belföld

NAV: május 20-áig kell elfogadni vagy módosítani az adóhivatal által készített bevallási tervezeteket

Május 20-áig kell elfogadni vagy módosítani a NAV által készített bevallási tervezeteket, akinek fizetendő szja-ja maradt, 500 ezer forintig automatikus részletfizetést kap, ha ezt jelzi a tervezetben

2025. Május 06. 07:37, kedd | Belföld

Érettségi - Több mint 80 ezren kezdték meg a vizsgát magyar nyelv és irodalomból

Magyar nyelv és irodalomból középszinten 1140 helyszínen 77 972, emelt szinten 61 helyszínen 2278 vizsgázó tesz érettségit - tudatta az Oktatási Hivatal hétfőn a honlapján.

2025. Május 04. 08:59, vasárnap | Belföld

Koncz Zsófia: 2026-tól félmillió, 2029-től egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon

Jövőre félmillió, 2029-től pedig már egymillió édesanyának nem kell személyi jövedelemadót fizetnie Magyarországon - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára szombaton a Facebook-oldalán.