Hírek
2013. Április 08. 08:41, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Baleset az M7-es autópályán Sormás közelében
Román sérültjei vannak egy hajnali zalai balesetnek
Mind a nyolc utas megsérült - hárman súlyosan - abban a román kisbuszban, amely hajnalban egy másik járművel karambolozott az M7-es autópályán, Eszteregnyénél - tájékoztatta a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófőnöke hétfőn az MTI-t.
Nothoff Ingrid elmondta: a baleset éppen az autópálya-rendőrség épülete előtti útszakaszon történt, a sztráda Budapest felé vezető oldalán. A balesetben két román rendszámú, egy-egy utánfutót vontató kisbusz sérült meg.
A hátsó jármű sofőrje feltehetőleg elaludt, ezért járművével nekiütközött az előtte lévő szerelvénynek, amely a szalagkorlátnak ütközött. A vontatott utánfutóról az útra zuhant egy személygépkocsi, amely összetört.
Az elöl haladó kisbuszban nyolc középkorú román állampolgár utazott, közülük hármat súlyos, ötöt pedig könnyű sérülésekkel szállítottak a nagykanizsai kórházba. A balesetet okozó sofőr és járművének utasai nem sérültek meg.
A sajtófőnök hozzátette: a román kisbuszban ülők közül senkinek nem volt bekapcsolva a biztonsági öve.

MTI Fotó: Varga György
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
